Miray Sebze ve Meyve | Hakkımızda

MİRAY Sebze Meyve A.Ş., Türkiye’nin en büyük üretici hali olan, Antalya Büyükşehir Belediyesi sebze meyve halinde 2012 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren, deneyimli kadrosuyla hizmet veren şirketimiz, 1500 metrekare işleme tesisinde , iklimlendirmeli bir ortamda, günlük 80 ton tarım ürünü işleyebilecek kapasiteye sahiptir.

Miray A.Ş. bu kapasiteyle;

Otel, tatil köyü, catering şirketleri, okul, gross marketlere işlenmiş sebze meyve tedarikçiliği yapmaktadır. Tüm müşterilerinin beklentilerine göre ürünlerinin belli standartta paketlenmesi ve bir araya getirilmesi için etkin ve proaktif olarak çalışmaktadır. Miray A.Ş. gelişen ve büyüyen tarım ürünleri pazarında; Satın alma, depolama , izlenebilir ürün, paketleme, sertifikasyon, hijyen, lojistik, deneyim ve kalite standartlarını bünyesinde barındırmaktadır.

Tüm müşterilerinin beklentilerini tam olarak analiz ederek;

iyi fiyat,
iyi kalite,
ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışıyor. Ayrıca , tüm bu yeterliklerinin üzerine güven inşa etmektedir.

Şirketimizin değişmez prensipleri arasında daima kalite, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur ve bu ilkelerden asla vazgeçmeyecektir. Kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde, kısa sürede sektörde çözüm ortağı olmayı başarmış ve tanınmış referanslar edinmiştir. “Başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibiyle çalışan Miray A.Ş., müşterilerine göstermiş oldukları ilgi ve desteklerinden ötürü teşekkür eder.

BASIN HABERLERİMİZ

Her Zaman Taze ve Doğal

100%

PROFESYONEL

Hemen Arayın!

İhtiyaçlarınızı Karşılamaya Hazırız. Hemen İletişime Geçin.