Logo

Hakkımızda

 

hakkımızda yazısı, ziyaretçilere sizin ve işletmenizin hakkında bilgi vermektedir. Fakat, önemli olan bunları nasıl anlattığınızdır. Soğuk ve resmi bir anlatım sıkıcı olabilir ve ziyaretçileriniz anında sayfanızı kapatabilir. İşletmeniz sizin için her şeydir. Bu sebeple işletmenizi anlatırken ilgi çekici bir yöntem ile anlatmalısınız. İşinize olan tutkunuzu ve kişiliğinizi yansıtın, işletme tipinizi gösterin. Tüm bunları yapması ve içeriğinizi daha profesyonelleştirmesi için bir yazar tutun. Unutmayın, kişisel hikayenizi anlatın ve bunu tutku ile yapın.

 

Hakkımızda sayfanız sadece ziyaretçilerinize öz geçmişinizi anlatmanız için değil; vizyonunuzu, misyonunuzu ve değerinizi göstermeniz için büyük bir şanstır. Ne yapıyorsunuz? Nasıl yapıyorsunuz? Yaptığınız bu şey ziyaretçileriniz için neden önemli? Tüm bunları yani kim olduğunuzu dikkat çekici bir web tasarımı ile ziyaretçilerinize anlatın.

 

 

ALAKALI GÖRSEL BİLEŞENLER

İşletmenize ve mevcut durumunuza şöyle bir bakış, ziyaretçilerinizin ilgisini o kadar da çekmeyebilir. Çalışanlarınızın fotoğraflarını koymak, ziyaretçileriniz ile aranızda kişisel bir bağ oluşmasını sağlar. Ayrıca bu sayfanın tasarımı, diğer sayfalarla uyumlu olmalıdır. Kullanacağınız bu bileşenler sizin kalitenizi gösterir. Eğer, ziyaretçileriniz gördüklerini beğenirlerse, sitenizi daha derinden incelemeye ve sitenizde aktif olmaya başlayacaklardır.